Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

30 urodziny

Często zadawane pytania

Czy można zamówić u Państwa balony z helem w kształcie cyfr "30"?

Tak, oferujemy cyferki w wysokości około 100 cm. Kolor cyfr – zloty, srebrny, Gold Rose.

Ile czasu unoszą się balony z helem?

Balony gumowe (30 cm) pompowane tylko helem ~10 h, 

Balony gumowe (30 cm) pompowane helem + żel uszczelniający ~3 dni,

Balony foliowe (50-90 cm) ~3 dni

Czy balony mogą być wysłany jako prezent na 30 urodziny?

Tak, oferujemy dostawy balonów z helem z możliwością dodania do bukietu balonowego karteczkę z życzeniami lub dostarczyć balony w pudełku z kokardą.

O ile wcześniej mam złożyć zamówienie na balony?

Im wcześniej, tym lepiej, aby zarezerwować termin dostawy lub odbioru osobistego. Dostawa jest możliwa również w dniu urodzin, prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy, aby ustalić dokładniejsze sprecyzowanie.

Czy możliwa jest dostawa balonów pod adres?

Tak, dostarczamy balony 7 dni w tygodniu.

Urodziny dla każdego z nas są ogromnym wydarzeniem. Zarówno dzieci, jak i dorośli zazwyczaj uwielbiają ten szczególny dzień w roku i czekają na niego z utęsknieniem. Kolejna świeczka na torcie dla jednych jest powodem do szczęścia, inni zaś patrzą na nią z przerażeniem w oczach 😉 Dla wszystkich jest to jednak czas, który warto celebrować i sprawić, żeby był najlepszy w całym roku!

Cyferki z helem na 30 urodziny

Są daty, które wręcz trzeba świętować hucznie i sprawić, aby każdy moment w tym dniu był niezapomniany! 30 urodziny i ta pierwsza trójka z przodu… Jak sprawić, aby tak szczególny dzień był niezapomniany i pełen uśmiechu? Zdecydowanie warto zadbać o odpowiednią oprawę muzyczną, smaczne jedzenie i oczywiście urodzinowe dekoracje, które będą zachęcały wszystkich do szalonej zabawy w rytm muzyki. Balony z helem na 30 urodziny sprawdzą się znakomicie i gwarantuję, że całe zaproszone towarzystwo zwariuje na ich punkcie!

Oryginalnym pomysłem będą też balony na 30 urodziny w kształcie wielkich cyfr 3 i 0, które będziesz mogła dumnie prezentować na wszystkich zdjęciach z imprezy. W końcu tylko raz w życiu kończy się 30 lat! Zdecydowanie warto się tym pochwalić 😉 Nie jedna osoba pozazdrości Ci tak wspaniałej pamiątki, którą możesz w łatwy i szybki sposób sprezentować sobie na urodziny.

30 balonów na 30 urodziny

A może impreza tematyczna? Wiele kształtów, kolorów i wzorów balonów sprawi, że Twoje przyjęcie może przybrać różne twarze. Szeroki wybór produktów, to coś, czego potrzebujesz, aby wyprawić wspaniałe urodziny i po prostu świetnie się bawić w gronie najbliższych. Odpowiednie dekoracje urodzinowe zagwarantują, że każdy, niezależnie od wieku będzie zachwycony powstałym efektem. Balony z helem na urodziny dają mnóstwo różnych możliwości. Warto sprawdzić jakie ciekawe dekoracje można z nich tworzyć i w jakie balony trzeba się zaopatrzyć przed tym wielkim dniem. Urodziny to w końcu czas na szaleństwa i próbowanie nowych rzeczy! Warto zacząć od prostych pomysłów na udekorowanie mieszkania, jeśli jednak jesteś gotowa na szaleństwa, to wychodzę z propozycją – 30 balonów z helem na 30 urodziny! Z taką ilością można zrobić już mnóstwo ciekawych rzeczy. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Bukiety balonowe, girlandy, a może efektowna ściana z balonów? Pomysłów jest mnóstwo i pamiętaj, że na urodziny można pozwolić sobie na odrobinę wariacji 😉

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości