Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Balony z logo firmy

Często zadawane pytania

Czy możemy zamówić balony z dowolnym wzorem lub tylko z logo firmy? Czy muszę mieć projekt do zwykłego tekstu?

Tak, większość zamówień mamy inne napisy niż logo logo firmy, oferujemy także możliwość zamówienia balonów z dowolnym wzorem, włączając w to logo firmy, hasła reklamowe czy grafiki związane z marką.

Do napisu nie jest obowiązkowy projekt. Wystarczy jak napiszecie w jakiej czcionce musi być napis.

Czy jest minimalna ilość zamówienia balonów z logo?

Tak, balon lateksowy z bezpośrednim logo od 25 szt. Balon lateksowy lub foliowy z logo w formie naklejki od 1 szt.

Przedstawiamy ofertę na balony z bezpośrednim logo firmy oraz logo jako naklejka. Na terenie Krakowa możesz zamówić balony wypełnione helem.

Oto kategorie gdzie występują balony z logo:

  • Urodziny firmowe, gdzie balony z logo tworzą przyjemną atmosferę i podkreślając związek z marką.
  • Promocja produktów lub wystawy, gdzie balony z logo mogą być wykorzystane do promocji konkretnych produktów lub usług firmy. Mogą być np. dołączane do stoiska firmowego.
  • Edukacje i szkolenia, gdzie w przypadku firm, balony z logo mogą być wykorzystane jako element dekoracyjny na warsztatach lub seminariach.
  • Działania charytatywne, gdzie często angażują się w działaniach i wydarzenia społecznych. Balony z logo mogą być wykorzystywane jako reprezentacja firmy w wydarzeniu. Balon może posiadać nie tylko logo ale i dodatkowy tekst, taki jak „pomagaj”, „jesteśmy razem”.
  • Sklepy i punkty usługowe, gdzie balony z logo oraz gadżety mogą być stosowane jako prezent dla pierwszych klientów. Balony świetnie wyglądają jako element identyfikacji wizualnej w sklepie, czy punktach usługowych, przyciągają uwagę klientów i budując rozpoznawalność marki.

 

 

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości