Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Świecące balony

Często zadawane pytania

W życiu każdego człowieka są bardzo ważne wydarzenia takie jak urodziny, wesele, rocznice, które chce się podkreślić odpowiednią oprawą. Poza jedzeniem, muzyką bardzo ważne są również dekoracje, najczęściej pieczołowicie wybierane. Świetnie w tej roli sprawdzą się świecące balony LED. Ich różnorodność na rynku sprawia, że bez problemu każdy znajdzie najlepszy produkt dla siebie.

Balony z ledami są świetnym wyborem z kilku powodów. Są to dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie dostępnych jest bardzo dużo kolorów i rozmiarów, można je również spersonalizować dzięki różnym nadrukom. Trzeba tylko pamiętać, że diody LED będą wyraźniej widoczne w balonach o jaśniejszym kolorze. W sklepach dostępne są też diody, które łatwo samodzielnie umieścimy we wcześniej kupionych balonach. Nie jest to trudne. Wybierając świecące balony LED można zdecydować się na jeden kolor światełka lub zmieniające barwę.

Balony ledowe z helem

Pięknie wyglądają balony ledowe z helem, które mogą swobodnie unosić się nad ziemią. Szczególnie dzieci będą zachwycone takimi balonami, które świetnie sprawdzą się jako dekoracja na urodzinach. Dla dzieci można również kupić świecące balony na specjalnych rączkach. Zazwyczaj są to transparentne balony oplecione światełkami, które mogą świecić w różnych trybach.

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. Każdy chce żeby był wyjątkowy, uroczysty, ale zarazem pełen dobrej zabawy. Poza odpowiednią muzyką, jedzeniem bardzo ważne są dekoracje, a wśród nich balony na wesele. Pozwalają na stworzenie pięknych kompozycji, które na długo pozostają w pamięci. Balony z ledami można poustawiać w specjalnie przygotowanych do tego stojaczkach na stołach, bufecie z przekąskami czy w ogrodzie. Pojedynczo wbite w ziemię mogą tworzyć romantyczną ścieżkę dla nowożeńców. Idealnie sprawdzą się też jako tło lub rekwizyty do sesji zdjęciowej.

Świecące balony LED z helem na wesele

Balony z ledami mogą też być świetną alternatywą dla lampionów, które często są wypuszczane w trakcie wesela. Jest to możliwe dzięki temu, że tak jak już wspomniano balony można napełnić helem. Swobodnie unoszące się balony z delikatnym światełkiem stworzą niezapomnianą chwilę. Ważne jest to, że w przeciwieństwie do lampionów są bezpieczniejsze, bo nie spowodują pożaru.

Różnorodne zastosowanie świecących balonów z helem lub napełnionych zwykłym powietrzem daje nieograniczone możliwości. Warto też pamiętać o tym, że często imprezy, gdzie wykorzystane są świecące balony zaczynają się w ciągu dnia i fakt, że ich środku coś się kryje jest fajną niespodzianką jak zrobi się ciemno.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości