Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Balony transparentne

Często zadawane pytania

Czy można udekorować salę tylko w balonami transparentymi?

Oczywiście, proszę o informacje czas realizacji, miejsce (pomożemy dopasować balony) oraz dobrać odpowiednią ilość balonów.

Jaki jest koszt napompowania własnych balonów transparentnych?

Koszt pompowania helem balonów transparentnych od 9 zł, proszę podać rozmiar balonów.

Jak długo będzie się unosił balon wypełniony piórkami?

Balon okrągły w rozmiarze ~ 50 cm z wypełnieniem unosi się ~ 3 dni, oczywiście na balon wpływa temperatura przechowania.

Czy można odebrać zamówienie balonów już dziś?

Oczywiście, aby przyspieszyć prosimy o kontakt telefoniczny + 48 536925224 lun mailowy: biuro@3balony.pl

Czy wypełniacie balony bubble mniejszymi balonami gumowymi?

Tak, aktualnie mamy balony w rozmiarze ~50 cm oraz ~70 cm. Proszę o informacje dla kogo ma być balon, dopasujemy kolory mniejszych balonów oraz możemy zrobić napis na balonie, aby balon był wyjątkowy.

Balony transparentne z helem to wspaniała dekoracja każdego przyjęcia. Nadają się na urodziny, imieniny, a w szczególności na wesele. Idealnie nadają się także do dekorowania ślubnych pojazdów oraz podczas organizowania różnych zabaw karnawałowych i sylwestrowych.

Jest to efektowna dekoracja sali weselnej

Przezroczysta kula z helem to rodzaj lateksowej ozdoby, która nada wnętrzu niepowtarzalnego i unikalnego charakteru. Chcąc urozmaicić wygląd sali weselnej do przezroczystych, lateksowych balonów można dodać błyszczące konfetti lub lekkie, kolorowe piórka. Podczas potrząsania balów, ozdoby wewnątrz zaczynają się poruszać, co daje niesamowity wizualny efekt. Goście są zachwyceni takimi pomysłami na dekoracje sali.

Transparentne balony tworzą wyjątkowo imprezowy klimat, chcąc urozmaicić dekoracje warto postawić na balony, które mają w środku konfetti. Balony napełnione helem stanowią piękny dodatek sali, w której planujemy świetną zabawę. Każda impreza sylwestrowa nie obejdzie się bez balonów. Są symbolem zabawy i szczęścia! Mniej lub bardziej krzykliwe, kolorowe lub transparentne są zawsze doskonałym wyborem. Można je wręczyć jako prezent, lub udekorować salę podczas przyjęcia.

Bubble balony z helem

Chcąc zaskoczyć gości oryginalną dekoracją warto wybrać nasze Bubble balony, które są połączeniem lateksowych rozciągliwych balonów z foliowymi, a te idealnie nadają się do napełniania helem. Bubble balony łączą zalety obu tych rodzajów, tworząc balon wytrzymały na zmiany temperatur, który można mocno napompować. Ma kształt piłki plażowej i cechę, która wyróżnia je spośród innych. Balony umieszczamy jeden w drugim tworząc niesamowitą dekorację, obok której nie da się przejść obojętnie. Okrągły balon, w którym jest jeden lub wiele mniejszych kolorowych balonów robi ogromne wrażenie.

Balony przezroczyste kule kuszą wspaniałymi dodatkami w środku. Mogą wybrać Państwo balony z błyszczącym konfetti lub innymi ozdobami, ale za każdym razem zrobią piorunujący efekt.

Szeroki asortyment naszego sklepu pozwoli na wybór balonów dopasowanych do każdej okazji, ponieważ tworzymy piękne i oryginalne kompozycje. Jeden balon w pudełku robi pozytywne wrażenie, a cały balonowy bukiet zachwyci każdego! Balony z helem mogą mieć przezroczystą formę lub posiadać nadruki z imieniem lub życzeniami. Takie balony są często wybierane na jubileusze, urodziny i na prezent dla dziadków lub rodziców.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości