Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Balony foliowe literki

Często zadawane pytania

Czy istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych balonów foliowych z wybranym napisem?

Tak, istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanych balonów foliowych z wybranym napisem. Napisz nam na maila jaki napis musi powstać oraz czy balony muszą być wypełnione helem lub powietrzem.

Jakie są najlepsze metody przechowywania balonów foliowych z literkami, aby utrzymać ich trwałość na dłużej?

Aby przedłużyć trwałość balonów foliowych z literkami, zaleca się przechowywanie ich w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania słońca, źródeł ciepła i ostrych przedmiotów, które mogą uszkodzić powierzchnię balonów. Można również użyć specjalnych środków do pielęgnacji balonów, które pomogą zwiększyć ich trwałość. Zalecamy najlepiej pompować balony w dniu imprezy, aby balony były świeżo pompowane.

Jakie są najpopularniejsze wzory i kolory balonów foliowych z literkami?

Najpopularniejsze wzory i kolory balonów foliowych z literkami zależą od aktualnych trendów, ale popularne opcje to balony z literkami w kolorze złotym oraz srebrnym. Napisz do nas na jaką uroczystość potrzebujesz, doradzimy z wyborem!

Jakie rozmiary balonów foliowych z literkami są dostępne w sklepie?

W naszym sklepie dostępne są balony foliowe z literkami o różnych rozmiarach, zaczynając od mniejszych, około 16 cali (40 cm), aż do większych, o średnicy 42 cali (120 cm).

Czy istnieje możliwość zamówienia zestawu ze wszystkimi literami alfabetu?

Tak, oferujemy zestawy balonów foliowych z literkami, które zawierają wszystkie litery alfabetu. Można także skomponować własny zestaw, wybierając konkretne litery.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości