Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Powitanie dziecka

Często zadawane pytania

Czy dostawa dekoracji balonowej z helem na powitania dziecka jest możliwa do mieszkania?

Tak, dowozimy balony z helem na wskazany adres, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do ustalenia szczegółów.

Czy mogę zamówić spersonalizowany napis na balonie np “Witaj w domu”?

Tak, wykonujemy napisy na balonach gumowych oraz foliowych. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do ustalenia szczegółów.

O ile wcześniej muszę złożyć zamówienie?

Najlepiej złożyć zamówienie tydzień przed odbiorem, a nawet miesiąc. Wtedy  będziesz miał szeroki wybór terminów dostawy oraz większy wybór balonów.

Jakie są formy płatności?

Zamówienia można zapłacić zwykłym przelewem lub gotówką przy odbiorze przesyłki u kuriera.

Czy jest możliwość zakupić tylko jeden balon z helem?

Tak, można zakupić balon gumowy lub foliowy. Balony sprzedajemy z wypełnieniem helem, powietrzem lub bez wypełnienia.

Balony na powitanie dziecka to pomysł na czasie. Sprawią ogromną radość i będą się pięknie prezentować na pamiątkowych zdjęciach. Za kilka lat pokażecie je Waszemu dziecku. Zobaczy jak wyjątkowo je witaliście i cieszyliście się z jego pojawienia na świecie. Będzie zachwycone!

Gender Reveal Party coraz popularniejsze

Moda na nie przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Pomysł na organizację imprez, podczas których zdradza się najbliższym i zaproszonym gościom płeć dziecka, ma coraz więcej zwolenników. Tutaj w ogłoszeniu nowiny z pomocą przychodzą balony z płcią dziecka. Są to balony w neutralnym kolorze wypełnione w środku confetti: różowym lub niebieskim. Różowe zapowiada urodzenie dziewczynki, niebieskie – chłopca. Balon jest przekłuwany w obecności zaproszonych gości, którzy w ten sposób dowiadują się jaka jest płeć oczekiwanego dziecka.

Rozwieś balony na przywitanie dziecka

Przyjazd dziecka ze szpitala do domu to dla rodziców moment wyjątkowy. Nic dziwnego, że chcemy zapamiętać go na długo. Oryginalnym pomysłem jest zainwestowanie w… balony. Warto kupić zestaw „Witaj w domu”. W ten sposób można bardzo szybko wyrazić szczęście towarzyszące nam w tak ważnej chwili naszego życia. Ucieszy się też mama wracająca ze szpitala. Taki gest da jej wiele pozytywnej energii. Balony mogą mieć rożne kształty i kolory. Można z nich zrobić również kolorowe balonowe girlandy.

Pojawienie się noworodka na świecie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jeśli chcemy w szczególny sposób wyrazić swoją radość to kupmy balony z helem na narodziny dziecka. Stwórzmy przestrzeń wypełnioną po brzegi szczęściem wynikającym z pojawienia się nowego człowieka w naszej rodzinie. Balony z helem pomogą nam  wyrazić to, co czujemy, te ogromne pokłady przepełniającej nas euforii. Urodziny naszego dziecka już zawsze będą wspaniałą okazją do zorganizowania przyjęcia. Chcesz świętować narodziny? Balony będą nieodzownym elementem dekoracji.

 

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości