Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Wieczór kawalerski

Często zadawane pytania

Czy balony może być wysłany jako prezent?

Tak, oferujemy dostawy balonów z helem z możliwością dodania do bukietu balonowego karteczkę z życzeniami lub dostarczyć balony w pudełku z kokardą.

Czy mogę zamówić spersonalizowany napis na balonie np. “Kawalerski Andrzeja”?

Tak, wykonujemy napisy na balonach gumowych oraz foliowych. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do ustalenia szczegółów.

O ile wcześniej muszę złożyć zamówienie?

Najlepiej złożyć zamówienie tydzień przed odbiorem, a nawet miesiąc. Wtedy  będziesz miał szeroki wybór terminów dostawy oraz większy wybór balonów.

Czy dostawa dekoracji balonowych z helem na Kawalerski jest możliwa do hotelu/restauracji?

Tak, dowozimy balony z helem na wskazany adres, w pomieszczeniach publicznych prosimy o poinformowaniu właściciela o dostawy balonów z helem, w razie potrzeby otwarcia drzwi w pomieszczeniu.

Czy jest możliwość zakupić tylko jeden balon z helem?

Tak, można zakupić balon gumowy lub foliowy. Balony sprzedajemy z wypełnieniem helem, powietrzem lub bez wypełnienia.

Uroczystość weselna jest niezwykle ważna w życiu każdej Pary Młodej. To dzień, który według wielu osób uznawany jest za najważniejszy w życiu. Są jednak imprezy przed tym wielkim dniem, które powinny być celebrowane równie hucznie.  Mowa oczywiście o wieczorze kawalerskim i wieczorze panieńskim. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcą, aby ten dzień był pełen szaleństwa, radości i dobrej zabawy.

Nie tylko Panie dbają o to, aby dopełnić ten dzień wieloma ozdobami i dekoracjami. Panowie również uwielbiają dodatki, które umilą im czas podczas zabawy. Jakie są zatem najlepsze dekoracje na wieczór kawalerski? Oczywiście balony z helem! Wiele osób nie wyobraża już sobie bez nich zabawy. To wspaniały dodatek wszędzie tam, gdzie ogłoszona jest świetna impreza!

A może coś zabawnego? Mężczyźni uwielbiają spędzać ten dzień w zabawny i pozytywny sposób. Balony z helem w różnych kształtach i wzorach sprawdzą się tutaj świetnie! Zdecydowanie rozbawią całe towarzystwo i zapewnią dużo zabawy Panom w każdym wieku. Zestaw balonów na wieczór kawalerski to coś, czego nie może zabraknąć na tej zabawie.

Balony z helem na kawalerski i zabawne zdjęcia z tymi rekwizytami to może być doskonała pamiątka na lata! Warto zaszaleć i używać je do każdego zdjęcia. Gwarantuję, że będziesz z sentymentem wracał do tych fotografii bardzo często, a uśmiech nie zniknie Ci z twarzy podczas wspominek.

Trwałe i zabawne balony z helem można zachować również na czas wesela, dodając przy tym odrobinę radości wszystkim zaproszonym gościom weselnym. Tam również sprawdzą się idealnie. Gry, zabawy, różnorakie konkurencje z ich udziałem? Zdecydowanie! Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Balony z helem można wykorzystywać na naprawdę wiele sposobów!

Dla Panów, którzy nie mają pomysłu na drobny i zabawny dodatek do prezentu na wieczór kawalerski –  może balonik? Każdy Pan Młody doceni zabawny gest, jakim będzie zestaw balonów na wieczór kawalerski. Tutaj żartom i śmiechom nie będzie końca 😉 Warto też podarować mały drobiazg Pannie Młodej – a co się sprawdzi lepiej, niż czerwony bukiet balonów w serduszka? To zdecydowanie będzie strzał w 10!

Nie warto zwlekać i czas zamówić dodatki na wieczór kawalerski w postaci balonów z helem! Zaskoczcie swoich bliskich i sprawcie uśmiech na ich twarzach przed tak ważnym dla nich dniem 😉

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości