Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Balony serca

Często zadawane pytania

Jaki jest czas realizacji pudła z balonami w kształcie serc?

Dostawa jest możliwa tego samego dnia, prosimy o szczegóły dostawy oraz podania ilości balonów.

Jak długo będzie się unosił balon w formie serca w rozmiarze 61 cm napompowany helem?

Foliowy balon napompowany helem standardowo unosi się około 5 dni, na balon wpływa temperatura powietrza.

Planuję oświadczyć się dziewczynie, proszę o informację czy możecie udekorować pokój hotelowy czerwonymi balonami w formie serca?

Oczywiście, realizujemy dostawy na terenie Krakowa, również  doradzimy w wyborze balonów, aby ten wieczór był naprawdę wyjątkowy.

Czy wyjeżdżamy do klienta, dekorujemy sale?

Tak, balony z helem dostarczamy na terenie Krakowa oraz dekorujemy balonami przyjęcia prywatne.

Czy mogę zamówić balon serce, a do niego inne balony gumowe?

Oczywiście, prosimy o informację, na jaką imprezę Państwo potrzebuje, pomożemy w wyborze kolorów balonów.

Balony są piękną ozdobą, znaną od lat, ale nadal bardzo popularną. Kupowane są z wielu okazji. Balon serce z helem kupuje się dziewczynie, a kilka lub więcej takich balonów można powiesić w sali weselnej, aby podkreślić uroczysty charakter tego wydarzenia. Balon w kształcie serca może też zdobić salę, w której organizowane są zaręczyny, osiemnaste urodziny czy inna rodzinna uroczystość – rocznica ślubu lub na przykład przyjęcie z okazji innej ważnej rocznicy. Serce symbolizuje miłość, przyjaźń, bliskość, emocjonalne zaangażowanie, jest najbardziej popularnym symbolem uczuć na świecie.

Najczęściej jest to balon w kolorze czerwonym – jasnoczerwonym lub ciemnoczerwonym, nieraz oferowane są także balony w różnorodnych odcieniach różu, fioletu czy błękitu lub złota i srebra. Fantazja nie zna granic, zatem kolorystyka też może być różnorodna. Dwukolorowe serca także są stosowane.

Balony serca z helem

Balony serduszka mogą być małe lub duże, wiszące lub na patyczkach do umieszczania w różnych miejscach, w salach, namiotach, do noszenia w rękach, czyli przymocowane na sznureczkach. Balony z helem serca mogą unosić się pod sufitem, ale mogą też być przywiązane np. do kolumn w sali weselnej, czy jako pęk być przywiązane pod samym sufitem i tam tkwić w większej ilości. Wówczas dobrze jest mieć takie balony w kilku kolorach, np. czerwonym, różowym, żółtym.

Czerwone serca są jednak najchętniej wybierane jako element dekoracji sali czy np. namiotu weselnego ustawionego w ogrodzie. Foliowe i lateksowe balony są nowoczesne i kupowane jako dekoracja np. sal, w których odbywają się bale studniówkowe. Klienci mają do wyboru różne kolory i rozmiary takich balonów. Bez tej ozdoby nie odbędą się np. Walentynki. Zakochane pary chodzą z takimi balonami po całym mieście i świętują ten piękny oraz wyjątkowy dzień.

Zaręczyny muszą być dobrze przygotowane, a podarowanie dziewczynie pierścionka i wręczenie jej bukietu balonów zamiast kwiatów będzie bardzo oryginalnym rozwiązaniem. Na pewno podbije jej serce i sprawi wielką przyjemność. Balony można ozdobić napisem – np. dla Ukochanej, z okazji urodzin, na osiemnaste urodziny, itp.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości