Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Walentynki

Często zadawane pytania

Czy bukiet balonowy z sercami może być wysłany jako prezent?

Tak, oferujemy dostawy balonów z helem z możliwością dodania do bukietu balonowego karteczkę z życzeniami lub dostarczyć balony w pudełku z kokardą.

Czy mogę zamówić spersonalizowany napis na balonie np “Kocham Cię”?

Tak, wykonujemy dowolny napis na balonie gumowych oraz foliowych. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Czy jest możliwość udekorować balonami pokój w hotelu?

Tak, dowozimy balony z helem na wskazany adres, w hotelu prosimy o poinformowanie recepcji, aby otworzyli drzwi pokoju.

Czy jest możliwość zakupić tylko jeden balon z helem?

Tak, można zakupić balon gumowy lub foliowy. Balony sprzedajemy z wypełnieniem helem.

Czy mogę skomponować inny zestaw kolorystyczny niż ten z gotowych dostępnych?

Tak, skontaktuj się z nami w tej sprawie mailowo lub telefonicznie.

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, więc to najwyższy czas, aby zacząć myśleć, co specjalnego przygotować dla ukochanej osoby. Wymyślenie idealnego prezentu na walentynki, to jednak nie lada wyzwanie. Dzień zakochanych kojarzy się głównie z kwiatami, czekoladkami i pięknymi perfumami. Może warto jednak wyrwać się ze schematu i podarować drugiej osobie mały dodatek, który obudzi skrywane głęboko dziecko?

Balony walentynkowe z helem

Nie da się chyba ukryć, że kobiety kochają dodatki i każda ucieszy się z małego drobiazgu. Balon na walentynki, który będzie cieszył oko ukochanej nawet kilka dni po tym szczególnym święcie, to zdecydowanie strzał w 10! Czerwone serce czasami mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego warto wyrazić swoją miłość również w ten sposób. Jeden symbol, a tak wiele znaczeń!

Balony walentynkowe z helem dostępne są w różnych wzorach, kolorach i kształtach. Czy jest jednak coś lepszego niż czerwone serce, albo balon w kształcie misia w tym wyjątkowym dniu? Zdecydowanie warto postawić na klasykę i tym razem wybrać bezpieczne rozwiązanie! Możesz stworzyć piękny bukiet z walentynkowych balonów, albo podarować jej pojedyncze foliowe serce. Wybór należy tylko do Ciebie. Radość i szczery uśmiech gwarantowany, bez względu na to, jaki sposób na okazanie uczuć wybierzesz.

Balony w kształcie serduszka – to świetny dodatek do prezentu

Chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, że miłość warto pokazywać nie tylko 14 lutego, ale codziennie? Mały drobiazg “bez okazji” może wywołać szczery i szeroki uśmiech na twarzy ukochanej osoby, a to jest przecież najważniejsze. Balony w kształcie serduszka, to nie tylko świetny dodatek do prezentu na walentynki, ale również drobiazg, którym możesz obdarować sympatię wręcz każdego dnia. Nie warto czekać na święta, albo szczególne okazje, miłość trzeba okazywać nawet w zwykły, przeciętny dzień. Jest wiele sposobów na pokazanie, że Ci zależy, a balony z helem, to tylko jeden z nich.

Najważniejszy jest oczywiście czas spędzony wspólnie i to od Ciebie zależy w jaki sposób okażesz miłość w tym wyjątkowym dniu. Pamiętaj, że najważniejsza jest pamięć i drobne gesty! To pewne, że ukochana osoba doceni wszystko, co postanowisz dla niej przygotować, aby ten dzień spędzić w oryginalny sposób. Dodaj do tego małego balonika z helem, a jej dzień stanie się jeszcze lepszy! Tak niewiele potrzeba, aby wywołać drobny uśmiech.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości