Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

18 urodziny

Często zadawane pytania

Czy można zamówić balony napełnione helem w kształcie cyfry 18?

Tak, oferujemy duże cyferki 100 cm. Kolory cyfr – zloty, srebrny oraz różowe złoto (gold rose).

Czy balony mogą zostać dostarczone w pudełku?

Tak, balony mogą być zapakowane w pudełko. Pudło z balonami możemy dostarczyć do drzwi, gdy pudełko zostanie otwarte, balony unoszą się na zewnątrz.

Czy balony może być wysłany jako prezent?

Tak, oferujemy dostawy balonów z helem, z możliwością dodania do bukietu balonowego karteczkę z życzeniami lub dostarczyć balony w pudełku z kokardą.

Jaki jest koszt dostawy balonów urodzinowych?

Koszt dostawy w zależności od adresu dostawy, oraz ilości balonów.

O ile wcześniej mam złożyć zamówienie na balony?

Im wcześniej, tym lepiej, aby zarezerwować termin dostawy lub odbioru osobistego. W formularzu zamówienia jest opcja wyboru daty oraz godziny dostarczenia balonów.

Wystrzałowa impreza urodzinowa nie może odbyć się bez dekoracji. Obowiązkowy element to balony na 18 urodziny. Swoim kolorem, kształtem i wielkością stworzą iście szampański klimat, doskonały do świętowania pełnoletności. Wystrój sali jest bardzo istotny podczas tak ważnej imprezy. Balony z helem na osiemnastkę sprawdzą się w tej roli. Ich kolorystykę dobierz do motywu przewodniego przyjęcia. Zestawy balonów w kolorze różowego złota, srebra, a może najmodniejszej czerni? Balony na 18 urodziny dostępne są w wielu wariantach.

Zdjęcia z imprezy urodzinowej? Tylko z balonami z helem

Któż nie robi zdjęć na imprezach urodzinowych? Balony z helem stworzą świetne tło do fotek z zaproszonymi gośćmi. Balon z helem na 18 urodziny, który znajdzie się na zdjęciach rozwieje wszelkie wątpliwości, z jakiej okazji ta impreza.

Organizując imprezę urodzinową? Zdecyduj się na balony z helem. Urozmaicą nie tylko dekorację, ale również mogą dać motywację do szalonych zabaw. Zestawy balonów doskonałe na urodziny dla dziewczyny i dla chłopaka. Nie tylko na te osiemnaste, ale również na dziesiąte, dwudzieste, trzydzieste…

Balon z helem na 18 w kształcie liczby

Jakie balony na 18 urodziny są najlepszym wyborem? Te w kształcie liczby 18. Zrób z nimi fotkę i miej świetną pamiątkę z tak ważnego przyjęcia. Może Twoi goście chętnie z Tobą zapozują.

Balony urodzinowe to nie tylko te w kształcie liczby. Dostępne są również z napisami, gładkie, w kształcie liter. Mogą być standardowych rozmiarów oraz całkiem pokaźnych. Dzięki czemu wysuną się na pierwszy plan dekoracji.

Zestawy balonów – opcja dla niezdecydowanych

Nie masz pomysłu na stworzenie dekoracji sali, gdzie odbędą się Twoje urodziny? Połączyć kolor różowy z fioletowym? Może lepiej złoty z niebieskim? Wybierz gotowe zestawy balonów Balony urodzinowe dostępne w zestawie to gotowy pomysł na dekorację. Możesz stworzyć z nich ściankę, na której tle powstaną pamiątkowe zdjęcia. Udekoruj honorowe miejsce solenizanta.

Balony z helem, które długo unoszą się pod sufitem to dekoracja nieutrudniająca imprezy. Chyba nikt, by nie chciał podczas szalonego tańca nadepnąć na wybuchający z hukiem balon.Impreza urodzinowa zorganizowana na świeżym powietrzu, to propozycja na sezon letni. Tutaj balony z helem również się sprawdzą. Tylko pamiętaj, by je mocno przywiązać. Inaczej mogą zniknąć, zanim impreza się rozpocznie.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości