Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Dla dzieci

Często zadawane pytania

Czy mogę sam wybrać termin dostawy balonów?

Tak, w formularzu zamówienia jest opcja wyboru daty dostarczenia balonów z helem.

 

Ile wytrzymują balony z helem?

Balony gumowe napełnione helem unoszą się ok. 8 godzin. Istnieje możliwość dodania specjalnego żelu uszczelniającego, który wydłuża ich żywotność od ~ 48 godzin do nawet 4 dni. Foliowe balony z helem unoszą się ok. 3-5 dni.

O ile wcześniej muszę złożyć zamówienie?

Najlepiej złożyć zamówienie tydzień przed odbiorem. Wtedy będziesz miał szeroki wybór terminów odbioru/ dostawy oraz większy wybór balonów.

Czy jest możliwość zakupić tylko jeden balon z helem?

Tak, można zakupić balon gumowy lub foliowy. Balony sprzedajemy z wypełnieniem helem.

Czy wyjeżdżamy do klienta, dekorujemy sale / pokój?

Tak, prosimy skontaktować się mailowo lub telefonicznie.

Balony z helem dla dzieci to świetny pomysł nie tylko od święta, ale i na co dzień. Maluchy uwielbiają oglądać balony i nimi się bawić. Są kolorowe, mają różne wielkości i kształty, również ich ulubionych bohaterów. Czego chcieć więcej?! Chyba tylko…balonów.

Robisz przyjęcie? Postaw na dekoracje z balonów dla dzieci

Nie jest zaskoczeniem to, że dzieci najmłodsi przepadają za balonami. Sprawia im wielką radość zabawa nimi, a nawet oglądanie jak powiewają w górze. Zwłaszcza te napompowane helem, które unoszą się wysoko. Okazji do kupienia balonów jest sporo m.in. urodziny, ważna rocznica czy dzień dziecka.

Poczta kwiatowa dziś już nikogo nie dziwi, zwłaszcza w świecie dorosłych. Jeśli chcesz by Twoja latorośl miała niewyobrażalną niespodziankę, to postaw na pocztę balonową dla dzieci. Element zaskoczenia masz gwarantowany. Uśmiech, który nie znika z dziecięcej buzi również. I radość trudna do oszacowania.

Urodzinowy „must have” każdego rodzica

Balony cyfry są niezbędne, gdy wyprawiać dziecku urodziny. Wybierz takie, które naprawdę trafią w jego gust. Masz do wyboru cyfry gładkie, we wzory, ale możesz też postawić na balony – bohaterowie z bajki. I tutaj zdaj się na to, co mówi jubilat. Kup mu balony nawiązujące do jego pasji i zainteresowań. To dopiero będzie radość!

Zdjęcia uwielbiają balony

Balony są świetną ozdobą. Nie dosyć, że nie są drogie, to do tego świetnie się prezentują. Jest jeszcze jeden argument przemawiający za ich kupnem. Dobrze prezentują się na zdjęciach. Dlatego, jeśli planujesz wywoływać fotografie czy robić fotoksiążki, nie żałuj pieniędzy na te elementy dekoracji.

Nie ważne jaka jest okazja: urodziny, jubileusz, dzień dziecka, Wasz inny szczególny dzień a może zupełnie bez okazji, tak po prostu. Ja się okazuje – każdy powód, by podarować balony foliowe i gumowe jest dobry. Zatem do dzieła! Przy okazji przypomnisz sobie jak to było, gdy byłeś dzieckiem. Jeśli zdecydujesz się na balony urodzinowe dla dziecka, to odważnie sięgnij po te duże. Jeszcze szybciej zwrócą uwagę najbardziej zainteresowanych i wywołają euforię z ich strony. Parafrazując znane powiedzenie, dzieci lubią balony, balony lubią dzieci.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości