Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Wieczór panieński

Często zadawane pytania

Czy realizujecie dostawę bukietu balonowego z balonem foliowym w formie pierścionka do restauracji/ hotelu?

Tak, realizujemy, dostawa jest możliwa na terytorium Krakowa. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do ustalenia szczegółów.

Czy jest możliwość pompowania balonów zakupionych w innym sklepie?

Tak, prosimy o informacje ile balonów, jakie rozmiary oraz dzień pompowania. Ważne jest jeszcze kiedy odbędzie się uroczystość, aby balony były świeżo pompowane. Sprzedajemy także butle z helem, w razie potrzeby pompowania balonów osobiście.

Czy mogę zamówić spersonalizowany napis na balonie na przykład “Wieczór Panieński Weroniki”?

Tak, wykonujemy napisy na balonach gumowych oraz foliowych. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do ustalenia szczegółów.

O ile wcześniej muszę złożyć zamówienie?

Najlepiej złożyć zamówienie tydzień przed odbiorem, a nawet miesiąc. Wtedy  będziesz miał szeroki wybór terminów dostawy oraz większy wybór balonów.

Czy jest możliwość zakupić tylko jeden balon z helem?

Tak, można zakupić balon gumowy lub foliowy. Balony sprzedajemy z wypełnieniem helem, powietrzem lub bez wypełnienia.

Wieczór panieński to doskonały powód do wyprawienia hucznej imprezy, dozwolonej tylko dla kobiet. A jak wiadomo, w czasach portali społecznościowych, relacja fotograficzna z przyjęcia pojawi się na pewno na co najmniej kilku profilach. Dlatego warto podczas planowania zadbać o odpowiednie dekoracje, kupić balony z helem na panieński, które urozmaicą wygląd każdego miejsca, nieważne czy impreza odbędzie się w domu, ogrodzie, klubie czy wynajmowanym apartamencie.

Jak udekorować miejsce na wieczór panieński?

Wiadomo, że przyszła panna młoda powinna być tego dnia w centrum uwagi, dlatego najważniejszą ozdobą będą dekoracje z napisem „panna młoda” lub z angielskiego „bride” – dla przykłady popularne są balony bride to be. To dla niej zbierają się koleżanki, siostry czy znajome, aby „opić” koniec życia w stanie wolnym. Bardzo ważne jest, żeby wszystko było rozsądnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik, jedzenie zamówione, zabawy zaplanowane, a dekoracje, takie jak balony z helem na wieczór panieński kupione. Warto rozplanować dokładnie wygląd pomieszczenia, w którym odbędzie się impreza.

Jeżeli przyjęcie odbędzie się w pokoju w apartamencie lub po prostu w domu, na krześle, na którym usiądzie przyszła panna młoda można umieścić balon pierścionek, który doskonale podkreśli czyje to miejsce przy stole lub na kanapie. Furorę na takiej domówce zrobi na pewno ścianka, na tle której będzie można sobie robić wspólne zdjęcia, a do której ozdoby można użyć serpentyn lub po prostu jakiegoś jednolitego tła i balony na wieczór panieński.

Balony na wieczór panieński

Przyjęcie organizowane w ogrodzie lub na działce pozwoli na odrobinę szaleństwa z wystrojem, ze względu na dużo więcej wolnej przestrzeni. Można pomyśleć o wyprawieniu pikniku, rozstawić stoły z jedzeniem lub koce i poduszki na ziemi, a do kamieni lub innych ciężarków ustawionych na trawniku przyczepić balony serduszka. Gdy dodamy do tego girlandy świetlne, klimat gwarantowany.

Nawet, gdy dziewczyny na wieczorze panieńskim decydują się jednak na wypad na miasto, ważną rolę przyszłej panny młodej oraz jej przyjaciółek warto podkreślić. Najbardziej popularne są szarfy z napisem „bride” i wianki, a kolory sukienek są często wcześniej dogadane. W tej sytuacji również przydadzą się balony bride, z którymi przyszła panna młoda może się zaprezentować.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości