Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Balony z konfetti

Często zadawane pytania

Jak długo unoszą się balony z konfetti?

Czas unoszenia się balonu wypełnionego w 100% helem zależy przede wszystkim od rozmiarów balonów oraz ilości włożonych konfetti do środka.

Czy otrzymam balon napompowany helem razem z wstążką? Jaki kolor wstążki?

Możemy dopasować odpowiedzi kolor wstążeczki do bukietu, mamy duży wybór wstążek. Do balona na Gender Reveal Party, gdzie jest ukryty płoć dzidziusia zwykle dodajemy dwie wstążki, jedna w niebieskim, a druga w różowym kolorze.

Czy jest możliwość wyboru koloru konfetti?

Oczywiście, prosimy o informacje, w jakiej ilości będą Państwa potrzebowali balony oraz jakie kolory konfetti potrzebne.

Kiedy najlepiej odebrać balony z konfetti napompowane helem?

Najlepiej tuż przed rozpoczęciem imprezy, bo na balony z konfetti które są uszczelnione dodatkowym żelem wpływa na kolor balona, jak również temperatura powietrza wpływa na balony z konfetti, że balon nie będzie przezroczysty przez cały czas, a będą białe.

Potrzebuję prezent dla dzieci, zastanawiam się nad balonami z konfetti lub balonami kolorowymi, czy mogę prosić coś doradzić?

Oczywiście doradzimy, prosimy o informację, ile lat mają dzieci oraz czy to balony urodzinowe lub jako niespodzianka.

Prawdziwym hitem ostatniego sezonu są przezroczyste balony z konfetti w środku. Balony te znalazły wielkie grono swoich odbiorców, balony te, cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno w najmłodszej grupie odbiorców jak i w starszej. Balony z konfetti dostępne są w różnych kolorach, z niebieskim, srebnym i złotym. Gdy organizujesz wesele, lub gdy bierzesz ślub to z całą pewnością te balony z konfetti znajdą szerokie zastosowanie w weselnej uroczystości.

Dodatkowo w ofercie dostępne są balony gigant, które jak sama nazwa wsakzuje są gigantycznych rozmiarów i robią niezwykłe wrażenie wizualne. Balony z konfetti nie tylko dobre na wesele, lecz również na każdą uroczystość, gdzie przewidziana jest dobra zabawa, oraz uczestnicy nastawieni są na odrobinę szaleństwa i lubią być zasypani kolorowymi konfetti. Do wyboru, do koloru wystarczy zamówić i cieszyć się dobrą zabawą, a balony zrobią całą wspaniałą atmosferę.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości