Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

1 urodziny

Często zadawane pytania

Czy jest możliwość zakupić tylko jeden balon urodzinowy na roczek?

Tak, można zakupić balon gumowy z napisem lub bez, oraz foliowy w formie cyferki “1”. Balony sprzedajemy z wypełnieniem helem, powietrzem lub bez wypełnienia.

Jaki jest koszt dostawy balonów na pierwsze urodziny?

Koszt dostawy w zależności od adresu dostawy, oraz ilości balonów. Zapraszamy  do kontaktu telefonicznego lub mailowego do ustalenia szczegółów.

Czy balony na roczek mają wstążki?

Każdy balon z helem jest przywiązany do wstążki w rozmiarze 1-2 metra. W konieczności dłużej długości prosimy o kontakt.

Czy dostawa dekoracji balonowych na Pierwsze urodziny jest możliwa do hotelu/restauracji?

Tak, dowozimy balony z helem na wskazany adres, w pomieszczeniach publicznych prosimy o poinformowaniu właściciela o dostawie balonów, aby w razie potrzeby otwarcia drzwi w pomieszczeniu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do ustalenia szczegółów.

O ile wcześniej mam złożyć zamówienie na dekoracje urodzinowe?

Im wcześniej tym lepiej, aby zarezerwować termin dostawy lub odbioru osobistego. Dostawa jest możliwa również w dniu urodzin, prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy, aby ustalić dokładniejsze sprecyzowanie.

Świętowanie pierwszych urodzin nowo narodzonego dziecka to czas radości dla całej rodziny. Organizujecie przyjęcie z takiej okazji? Pamiętajcie, że dekoracja sali lub pokoju, w którym ma się odbywać świętowanie jest tak samo ważne jak sam tort urodzinowy dla dziecka. Balony na pierwsze urodziny, podobnie jak inne dekoracje na zawsze zostaną z Wami na zdjęciach w rodzinnym albumie.

Dekoracje na roczek: dlaczego warto?

Kolorowe baloniki dla dziecka i dekoracje, które towarzyszyły świętowaniu pierwszych urodzin maluszka na zawsze zostaną na zdjęciach w rodzinnym albumie, dlatego warto zadbać o to, aby były one naprawdę wyjątkowe. Dodatkowo akcenty urodzinowe pozwalają świętować i bardziej przeżywać ten ważny dla dziecka i jego rodziców dzień. Po kilku czy kilkunastu latach dziecko zobaczy na fotografiach jak jego rodzice, dziadkowie, rodzice chrzestni i inna bliska rodzina cieszyła się z pierwszych urodzin. Takie miłe wspomnienia na twarzach uczestników imprezy będą wzbudzać uśmiech.

Balony dla chłopca i dla dziewczynki – mix możliwości do wyboru

Dekoracje balonowe na roczek to coś, czego nie może zabraknąć podczas świętowania urodzin dziecka. Maluszki w wieku 12 miesięcy są już żywo zainteresowane światem zewnętrznym, a kolorowe balony na 1 urodziny z pewnością przykują ich uwagę i wzbudzą uśmiech. Aby przyjęcie zostało żywo zapamiętane przez wszystkich zaproszonych gości, warto postawić na kolorowe balony oraz na to, aby na torciku urodzinowym dziecka pojawiła się cyfra 1. Kolorowe dekoracje świetnie wyglądają na zarówno na sali, jak i w domu.

Balony urodzinowe napełnione helem zostaną na długo zapamiętane przez najmłodszych, którzy uczestniczyli w przyjęciu.

Balony z helem: sposób na atrakcyjne urodziny

Rodzinne spotkanie z okazji pierwszych urodzin maluszka to często też okazja na spotkanie rodzinne z innymi, nieco starszymi dziećmi. W takim wypadku szczególną atrakcją urodzinową mogą być baloniki napełnione helem. Dzieci bardzo lubią różne atrakcje, a ta z pewnością przypadnie im do gustu. Balony urodzinowe napełnione helem zostaną na długo zapamiętane przez najmłodszych, którzy uczestniczyli w przyjęciu.

Spersonalizowane pierwsze urodzinki dziecka? Dlaczego nie?!

Ciekawym pomysłem będą również balony na roczek z imieniem małego solenizanta, który właśnie świętuje swoje pierwsze urodzinki. Takie spersonalizowane dekoracje urodzinowe mają swój urok. Obecnie wiele osób stawia na spersonalizowane prezenty, które mówią obdarowywanej osobie o tym, że jest ważna i wyjątkowa, ale dekoracje również takie mogą być. Podczas przyjęcia taki akcent z imieniem przypomni wszystkim gościom kto dzisiaj właśnie świętuje roczek.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości