Dostawa 24/7 Darmowy bilecik z życzeniami Dostawa już w 2 godziny! Gwarancja jakości

Lateksowe

Często zadawane pytania

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia to 1-2 dni robocze.

Jak długo się unoszą balony lateksowe?

Czas latania balona jest w zależności od wielkości balona oraz w jaki sposób jest pompowany, czy pompowany tylko helem lub przed pompowaniem był uszczelniony dodatkowym żelem uszczelniającym. Standardowo balon gumowy 30cm pompowany tylko helem w powietrzu się utrzymuje ~8h, z dodatkowym żelem ~ 3 dni.

Czy mogę zamówić balony lateksowe z indywidualnym napisem?

Oczywiście, prosimy o dodatkowe informacje, jaki napis będzie potrzebny, jednostronnie lub dwustronnie oraz na kiedy będą potrzebne balony.

Jaki jest koszt balona napompowanego helem z napisem indywidualnym?

Koszt balona z naklejką to koszt balona pompowany helem + koszt naklejki. Koszt napisu w formie naklejki w jednym kolorze to 15 zł.

Czy pompujecie balony klienta w wybranym przez klienta miejscu?

Aktualnie dowozimy balony już napompowane, przy dużej ilości balonów jest możliwość napompowania w Państwa wybranym miejscu. Prosimy o podanie dodatkowej informacji: ilości balonów, rozmiarów balonów oraz miejsce i czas realizacji.

Balony lateksowe z helem to klasyczny rodzaj dekoracji, który uświetni i podkreśli wagę każdej ważnej okoliczności. Nie sposób wyobrazić sobie udanej imprezy bez tego kolorowego dodatku, dzięki któremu będzie można wspaniale zaaranżować wnętrze lub wybrany plener. spectrum możliwości jest obszerne. Możemy dobierać balony pod względem rozmiarów i różnych kształtów. Dlaczego warto o nich pamiętać w przededniu ważnych wydarzeń?

Balony urodzinowe to niemal podstawa udanej i dobrze zaplanowanej imprezy dla solenizanta. Mogą być wspaniałą dekoracją przygotowaną z okazji pierwszych urodzin nowego członka rodziny, tematycznym motywem przewodnim na imprezie nieco starszych dzieci lub wizualnie atrakcyjną ozdobą, która wprowadzi odpowiednią atmosferę w każde wnętrze. Mamy do wyboru różne rozmiary, co pozwala tworzyć fantastyczne balonowe konstrukcje, np. w postaci lejących się girland czy kiści balonowych swobodnie dryfujących w powietrzu.

Balony gumowe to również świetna propozycja dla osób, które przymierzają się do organizacji rocznicy ślubu lub ważnego jubileuszu. W takich sytuacjach warto rozważyć wersję elegancką w postaci lateksowych balonów o nieco bardziej stonowanych kolorach. Sporym zainteresowaniem cieszą się wersje chromowane lub balony ze spersonalizowanym nadrukiem. Balonik z nadrukiem będzie nie tylko pozytywnym akcentem tego ważnego zdarzenia, ale również wspaniale prezentującą się dekoracją.

Balony kolorowe mogą stać się pięknym elementem zdobniczym również na weselnych salach. Niektóre pary decydują się na kolorowe kompozycje balonowe, które są dopasowane do wystroju wnętrza, choć sporym zainteresowaniem cieszą się również te w odcieni bieli i srebra. Faktem jest, że będą również świetnym rekwizytem do pamiątkowych fotografii.

Imprezy sylwestrowe to także wydarzenia, których nie sposób wyobrazić sobie bez odpowiedniego przygotowania. Balony lateksowy to przede wszystkim rodzaj dekoracji w przystępnej cenie, która znacząco odmieni każde wnętrze. Dzięki różnym rozmiarom będziemy mogli przeobrazić własny dom w prawdziwą balonową krainę, a witanie nowego roku w takiej aranżacji to czysta przyjemność.

img
Dostawa
24/7
img
Darmowy
bilecik
z życzeniami
img
Dostawa
już w 2
godziny!
img
Gwarancja
jakości